Vizyon/Misyon


VİZYONUMUZ:
Sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle hareket eden, yenilikçi ve rekabet gücünü en üst seviyede tutmak. Müşterilerimizin atıklar konusundaki tüm gereksinimlerine teknolojideki gelişmeleri hızlı ve etkin bir şekilde takip ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak şekilde cevap vermek. Müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak müşteri odaklı yaklaşımı, yönetim mükemmelliği ile mükemmel  bir hizmet firması olmaktır. 

MİSYONUMUZ:
Değerlerimizden ödün vermeden tüm imkanlarımızı seferber ederek, sürekli gelişen, kar eden ve vizyonu doğrultusunda ilerleyen, güvenilir ve başarılı bir firma olmak. 
Geri dönüşümü mümkün olan atıkların geri kazanımını sağlayarak çevreye, doğal yaşama ve ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe önder kuruluş olmak. Akülerin geri kazanımı konusundaki faaliyet alanımızı yaygınlaştırarak etkinliğimizi sürekli artırmak. Firmalar ve yerel yönetimlerin gereksinimlerini ve beklentilerini aşarak karşılamak, Yüksek standartlı, kaliteli hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.